İlçeler

Kocaali’nde “Gasilhane ve Taziye Evi” çalışmasında sona gelindi

Başkan Acar; “İlçemizde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaali Belediyesi ve Hayırsever vatandaşlarımız iş birliği ile inşa çalışmalarına başladığımız Gasilhane ve Taziye evinde çalışmaların sonuna gelindi” dedi. Kocaali Belediyesi tarafından; 3600 m²..

Kocaali’nde “Gasilhane ve Taziye Evi” çalışmasında sona gelindi

Başkan Acar; “İlçemizde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kocaali Belediyesi ve Hayırsever vatandaşlarımız iş birliği ile inşa çalışmalarına başladığımız Gasilhane ve Taziye evinde çalışmaların sonuna gelindi” dedi.

Kocaali Belediyesi tarafından; 3600 m² olarak İtfaiye ve Gasilhane yapımı için yer tahsisi yapılan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından proje çalışmaları tamamlanan , Hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılan “Kocaali Gasilhane ve Taziye Evi” projesinde sona gelindi.

İlçemize hayırlı olsun
Çalışmalarda son aşamaya gelinde aktaran Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “İlçemizde, güzel bir tesisin daha son etabına geldik. Kaba inşaat çalışmaları tamamlandı, İnşallah; Gasilhanesi, Taziye Evi ve diğer hizmetleriyle ilçemize yakışır bir hizmet olacak. Zaten halihazırda Büyükşehir Belediye ekiplerimiz görevlerini sürdürüyor. Hayırsever vatandaşlarla birlikte inşa ettiğimiz bu tesiste işlerini daha da profesyonel bir şekilde yapacaklarına eminiz. Bu vesile ile tekrar, Büyükşehir Belediyemizin Cenaze Hizmetleri ekiplerine, Belediye ekiplerimize teşekkür eder, İlçemize böyle bir tesisin kazandırılmasına emeği geçen; Mühendisinden, işçisine, hayrı dokunan vatandaşlarımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL