Genel

Kocaali’nde anıldı

Şırnak’ın Görmeç üst bölgesinde 1 Şubat 1992 yılında çığ düşmesi sonucu şehit olan Tuncay Altay ve silah arkadaşları Sakarya’nın Kocaali ilçesinde anıldı. Anma Programına Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu’nun yanı..

Kocaali’nde anıldı

Şırnak’ın Görmeç üst bölgesinde 1 Şubat 1992 yılında çığ düşmesi sonucu şehit olan Tuncay Altay ve silah arkadaşları Sakarya’nın Kocaali ilçesinde anıldı.

Anma Programına Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu’nun yanı sıra, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Öcal Ereli, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Mansur Saldıran, Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Akyüz ve şehit yakınları katıldı. Anma Programında konuşan Kocaali Kaymakam Dr. Emre Nebioğlu; “1 Şubat 1992 yılında Şırnak’ın Görmeç üst bölgesinde çığ düşmesi sunucu şehit olan Bolu Komando Tugayı’nın 2 Subay, 65 Asker ve 25 vatandaşlarımıza ve canımızdan aziz bildiğimiz vatan topraklarını müdafaa için şehadet eden askerlerimize ve vatandaşlarımıza yüce Allah’tan bir kez daha rahmet dilerim” dedi. Program da Kocaali şehidi Tuncay Altay’ın mezarı başında dualar okundu. Şehit ailesine taziye de bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL