TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Güncel

Kocaali’de karla mücadele başladı

Başkan Acar “Kapanan kırsal mahalle yollarını açmak için ekiplerimiz ve araçlarımızla var gücümüzle mücadele ediyoruz” dedi. Meteoroloji tahminlerine göre Sakarya’da ve hafta sonu beklenen kar, gece saatlerinde başladı. Özellikle yüksek..

Kocaali’de karla mücadele başladı

Başkan AcarKapanan kırsal mahalle yollarını açmak için ekiplerimiz ve araçlarımızla var gücümüzle mücadele ediyoruz” dedi.

Meteoroloji tahminlerine göre Sakarya’da ve hafta sonu beklenen kar, gece saatlerinde başladı. Özellikle yüksek kesimlerde yoğun seyreden, kırsal mahallelerde etkili olan yağış nedeniyle her yer beyaza büründü. Karayolları, Büyükşehir ve Belediye Ekipleri kapanan mahalle yollarını açmak için büyük özveri gösteriyor.

Acil olarak ana arterleri açacağız
Çalışmalar hakkında bilgi veren Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; “Beklediğimiz kar etkisini göstererek ilçemizin yüksek kesimlerinde etkisini gösterdi. Buna bağlı olarak, kırsal mahallelerimizin ana arterlerinde kar nedeniyle kapanmalar meydana geldi. Çok şükür; şu ana kadar önemli bir aksaklık yok. Karayolları, Büyükşehir ve Belediye ekiplerimiz var güçleriyle çalışıyor. İnşallah kısa bir zamanda, kapanan mahalle yollarının tamamını açacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL