Güncel

Kocaali Belediye Meclisinden Filistin’e destek

Kocaali Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan meclisinde meclis üyeleri; toplantı huzur haklarını Filistin’e bağışlamak için karar aldı. Kocaali Belediyesi Mayıs Ayı Meclis toplantısında Belediyelere örnek olacak bir karar aldı. Karar..

Kocaali Belediye Meclisinden Filistin’e destek

Kocaali Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan meclisinde meclis üyeleri; toplantı huzur haklarını Filistin’e bağışlamak için karar aldı.

Kocaali Belediyesi Mayıs Ayı Meclis toplantısında Belediyelere örnek olacak bir karar aldı.
Karar ile birlikte Meclis üyeleri; Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısında Türk Kızılay’ının Filistin için İlaç ve Ambulans kampanyasına destek olmak amacıyla huzur haklarını Kızılay’a oy birliği ile bağışlama kararı aldılar.

Safımız bellidir
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar yaptığı açıklamada “Katil İsrail’in, Filistinli kardeşlerimize yaptığı zulüm karşısında, az da olsa yardım yapmak için Meclis huzur haklarını Türk Kızılay’ına bağışlıyoruz. Burada paranın miktarının hiçbir önemi yok.   Burada aslolan safımızın belli olmasıdır.

Filistinli kardeşlerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız
AK Parti grubu adına ek gündem maddesi olarak alınmasını teklif eden Abdülhamit Bağ ise “400 sene Osmanlı hakimiyetinde, kardeşçe yaşanan Filistin’de bugün İsrail’in yapmış olduğu katilliğe hep birlikte şahit oluyoruz.  Filistinli kardeşlerimizin yaralarına bir nebze yardımcı olmak için Kocaali Belediye Meclisi olarak mayıs ayı Meclis huzur haklarımızı Türk Kızılay’ına bağışlama kararı aldık” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL