Güncel

Kızılay yardımlara devam ediyor

Adapazarı Kızılay Şubesinin Ramazan Ayı Gıda Yardımı Dağıtımları Devam Ediyor. Adapazarı Kızılay Şubesi öncülüğünde SATSO 18. Meslek Komitesi ve Sakarya Genç MÜSİAD işbirliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik düzenlenen gıda yardım kolisi..

Kızılay yardımlara devam ediyor

Adapazarı Kızılay Şubesinin Ramazan Ayı Gıda Yardımı Dağıtımları Devam Ediyor.

Adapazarı Kızılay Şubesi öncülüğünde SATSO 18. Meslek Komitesi ve Sakarya Genç MÜSİAD işbirliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik düzenlenen gıda yardım kolisi dağıtım programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve ilimiz milletvekili Ali İhsan Yavuz, Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrâhim Şahin, Satso 18. Meslek Komitesi Başkanı İlker Ergül, Genç MÜSİAD Başkanı Enes Boz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi iş insanı Semih Gülşan, Yerel Kültür Derneği Başkan Yardımcıları iş insanları Orhan Yılgenci, Ertuğrul Öztürk ile Kızılay Görevlileri ve Genç MÜSİAD gönüllüleri katıldı.

Adapazarı’nın mahallelerindeki ihtiyaç sahiplerine yapılan ziyaret ve yardım dağıtımı programıyla ilgili bilgi veren Adapazarı Kızılay Şubesi Başkanı Nur Gülşan, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma ayında şehrimiz ailelerine katkı vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kızılay Adapazarı Şubemizin öncülüğünde destekçilerimiz SATSO 18. Meslek Komitesi ve Genç MÜSİAD işbirliğinde 24 Nisan Pazar günü gerçekleştirdiğimiz yardımlaşma kampanyamıza katılarak bizlere destek olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Milletvekilimiz Sayın Ali Ihsan Yavuz beyefendiye, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Sayın İbrâhim Şahin ve başkan yardımcılarına, tüm gönüllülerimize gösterdikleri ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL