Güncel

Kızılay Adapazarı Şubesi’nden Teşekkür Ziyaretleri

Şubat ayında yapılan genel kurul sonrasında hizmetlerine yoğun bir şekilde devam eden Kızılay Adapazarı Şubesi yöneticileri kongrelerine katılarak destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı..

Kızılay Adapazarı Şubesi’nden Teşekkür Ziyaretleri

Şubat ayında yapılan genel kurul sonrasında hizmetlerine yoğun bir şekilde devam eden Kızılay Adapazarı Şubesi yöneticileri kongrelerine katılarak destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Adapazarı Kaymakamlığı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Adapazarı Belediyesi, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğine teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Ramazan ayında da ihtiyacı olan ailelere yardım elini uzatan Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan ve yönetim kurulu üyeleri; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Kaymakamı Dr. Oktay Kaya, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret ederek Kızılay’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Adapazarı Kızılay yöneticilerinin ziyaretlerinden büyük memnunluk duyduklarını belirten SBB Başkanı Yüce, Adapazarı Kaymakamı Kaya, SATSO Başkanı Altuğ, Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu ve MÜSİAD Başkanı Filizfidanoğlu sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Gülşan ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken başarılı çalışmalarının devamını dilediler.

Ramazan ayının maneviyatı, toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin dile getirildiği ziyaretleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan, Kızılay’ın bağışçılarla ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü olduğuna vurgu yaparak, bu noktada Kızılay’a verdikleri destekler nedeniyle belediye başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarına müteşekkir olduklarını ifade etti, Kızılay gönüllülerinin toplumsal dayanışmayı en üst seviyede yapmaya çalıştıklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL