Eğitim

Kitapseverlere Ziyafet Tadında Davet

Adabilim Okulları Pandemi dönemine rağmen geleneğini devam ettirmeyi başardı. Her yıl okulun fuaye alanında kitapseverlerin beğenisine sunulan kitap fuarı açılışını bu yılda gerçekleştirdi. Kitap Fuarı açılışı Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat..

Kitapseverlere Ziyafet Tadında Davet

Adabilim Okulları Pandemi dönemine rağmen geleneğini devam ettirmeyi başardı. Her yıl okulun fuaye alanında kitapseverlerin beğenisine sunulan kitap fuarı açılışını bu yılda gerçekleştirdi.

Kitap Fuarı açılışı Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Daşcıoğlu eşliğinde gerçekleşti. 178 yayınevinin ve yaklaşık 6 bin kitabın bulunduğu kitap fuarı ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Açılışta söz alan Adabilim okulları genel müdür yardımcısı Yaşar Şahin, böylesine kapsamlı bir fuarın açılışını yapabilmek için ciddi emek sarf eden öğrencilerimizi ve personelimizi tebrik ediyorum fuar çalışmamızın diğer okullara da örnek olmasını diliyorum dedi. Yılmaz Daşcıoğlu’nun ziyaretçilerle imza ve söyleşisinin ardından kitapseverler kitaplarla buluştu.

#Kitaplaaranızamesafekoymayın

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL