Güncel

Serdivan AVM’den kişiye özel Hes Kodlu hediye anahtarlık

Geniş ve güçlü marka karması ile alışverişin adresi olan Serdivan Alışveriş Merkezi’nden hes kodu kullanımınızı kolaylaştıracak yenilik. Kişiye özel hes kodlu anahtarlıklarınızı Serdivan AVM’den alabilirsiniz. Telefonunuzun yanınızda olmadığı, şarjınızın veya..

Serdivan AVM’den kişiye özel Hes Kodlu hediye anahtarlık

Geniş ve güçlü marka karması ile alışverişin adresi olan Serdivan Alışveriş Merkezi’nden hes kodu kullanımınızı kolaylaştıracak yenilik. Kişiye özel hes kodlu anahtarlıklarınızı Serdivan AVM’den alabilirsiniz.

Telefonunuzun yanınızda olmadığı, şarjınızın veya internet bağlantınızın zayıf ya da yetersiz olduğu durumlarda, telefon konuşmanız esnasında hes kodunuzu okutmanız gerektiğinde hes kodlu anahtarlığınız kolaylık sağlayacaktır. Anahtarlık üzerinde yer alan kare kodunuzu, telefondan okuttuğunuz gibi Hes Kodu sorgulama kioskundaki kameraya okutabilir ve hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz. Hediye Hes kodlu anahtarlığınızı Serdivan AVM’de bulunan danışma noktasında ad – soyad ve hes kodunuzu söyleyerek alabilirsiniz. Hes kodunuz kare kod haline getirilerek anahtarlığa yerleştirilecek ve hemen teslim edilecektir. Size özel hes kodlu anahtarlığınız toplu taşıma kullanımında, yolculuklarda, kurum girişlerinde sizin için zahmetsiz ve hızlı giriş kolaylığı sağlayacak ve beklemene süresinizi azaltacaktır.

Hes Kodu Sorgulama Kiosku İle Hızlı ve Güvenli Sorgulama

Serdivan AVM girişlerinde barkod okuyuculu sistem ile güvenli sosyal mesafe ile sorgulama yapılmaktadır. Daha hızlı ve güvenli yapılan sorgulama ile giriş noktalarında bekleme olmadan geçişler sağlanmaktadır. Hes kodu sorgulama kioskunun üzerindeki kameraya telefonunuzda ya da Hes kodlu anahtarlığınızda yer alan kare kodunuzu okutarak Serdivan AVM’ye daha hızlı ve temassız giriş yapabilirsiniz. Kare kodunuzun olmadığı durumlarda kioskun ekranında çıkan klavyeye Hes kodunuzu yazarak giriş sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL