İlçeler Spor

Kış aylarında da hizmet verecek

Sapanca Belediyesi Gençlik Merkezi, bünyesinde faaliyete giren yarı olimpik yüzme havuzu kışında vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Havuz, haftanın altı günü açık Yaz aylarının sonuna gelinmesi nedeniyle Gençlik Merkezi’nde açık..

Kış aylarında da hizmet verecek

Sapanca Belediyesi Gençlik Merkezi, bünyesinde faaliyete giren yarı olimpik yüzme havuzu kışında vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Havuz, haftanın altı günü açık

Yaz aylarının sonuna gelinmesi nedeniyle Gençlik Merkezi’nde açık havuz ve aquapark sezonu kapanırken yarı olimpik kapalı yüzme havuzu kışında hizmete devam ediyor. Cuma günleri dışında haftanın diğer günlerin açık olan havuz, haftanın altı günü 09.00 ile 21.00 saatlerinde hizmet verirken, Pazartesi ve Çarşamba 17.00 ile 21.00 saatlerinde bayanlara hizmet vermektedir.

Yüzme sağlıklı vücut gelişimi için önemli bir spor

Gençlik Merkezi Kapalı Yüzme havuzunda yetişin ve çocuk gurup derslerinin haricinde bireysel olarak da yüzme sporunu yapmak isteyenlerin tesisten faydalanabilecekleri aktarıldı. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Vatandaşlarımız yüzmenin tadını çıkarsın istedik ve hem açık hem de kapalı yüzme havuzunu hizmete açtık. Yüzme sağlıklı vücut gelişimi için önemli bir spor. Halkımız için hizmete geçirdiğimiz havuzlarımızla açtığımız kurslarımızla hem sağlıklı vücut gelişimlerine katkı sağlıyor hem de kendilerini bir spor alanında geliştiriyor hem de bireysel yüzme ile kaliteli zaman geçiriyorlar. Sapanca Gençlik Merkezi Yüzme Havuzu kış dönemi seanslarımızla da devam ediyor. Yüzme havuzumuz, üyelerimiz ve havuzumuzu günübirlik kullanan hemşerilerimiz için haftanın beş günü saat 21.00’a kadar hizmete açıktır. Tüm Sapancalı halkını tesislerimizden yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Sapanca Gençlik Merkezi Kapalı Yüzme havuzundan faydalanmak isteyenler 0 264 592 25 52 telefondan detaylı bilgi alabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL