Güncel

Kirişhane Caddesi hafta sonu trafiğe kapatılacak

Büyükşehir Belediyesi, Serdivan’da yoğun olarak kullanılan Kirişhane Caddesi’nin hafta sonu asfalt çalışması sebebiyle trafiğe kapatılacağını açıkladı. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Asfaltın ulaşmadığı tek bir noktanın kalmaması için 7/24 sahada çalışıyoruz…

Kirişhane Caddesi hafta sonu trafiğe kapatılacak

Büyükşehir Belediyesi, Serdivan’da yoğun olarak kullanılan Kirişhane Caddesi’nin hafta sonu asfalt çalışması sebebiyle trafiğe kapatılacağını açıkladı.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Asfaltın ulaşmadığı tek bir noktanın kalmaması için 7/24 sahada çalışıyoruz. Asfalt yenileme çalışmalarımız kapsamda Adapazarı ve Serdivan için önemli güzergâhlardan bir tanesi olan Kirişhane Caddesi’nin (Altınova-Mithatşapa arası) sil baştan yenilenmesi için işlemlere başlandı. 1250 metrelik caddenin yenilenme işlemi 22 Ekim Cumartesi ve 23 Ekim Pazar günü tamamlanacaktır. Bu tarihlerde caddenin tüm bölümleri trafiğe kapatılacaktır. Sürücüler bu tarihlerde alternatif güzergâhları kullanabilir. Bölgemize hayırlı olsun” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL