Güncel

Kınalılar, “Hemşehri Kartı” uygulamasını başlatıyor

Sakarya Kınalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği 2022 yılının ilk Projesi olan ‘Hemşehri Kartı’ uygulamasını başlatıyor. 2022 yılı faaliyet ve projeler doğrultusunda birlik ve beraberlik adına tek çatı altında söz..

Kınalılar, “Hemşehri Kartı” uygulamasını başlatıyor

Sakarya Kınalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği 2022 yılının ilk Projesi olan ‘Hemşehri Kartı’ uygulamasını başlatıyor.

2022 yılı faaliyet ve projeler doğrultusunda birlik ve beraberlik adına tek çatı altında söz sahibi olabilmek için yoğun mesai sonucu hedefledikleri projelerin başında yer alan ‘Hemşehri Kartı’ uygulamasını başlatmak üzere tüm hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Başkan Adem Köse, yürüttükleri temaslar sonucunda gelinen nokta itibarıyla büyük heyecan duyarak çok mutlu olduklarını ifade etti.

İndirim ve fırsatlar sizi bekliyor

Hemşehri kartına sahip olanların birçok indirim ve fırsatlardan faydalanabileceğini belirten Köse, “Tüm hemşehrilerimizin faydalanabileceği sosyal aktivite,sağlık,giyim,gıda ve benzeri günlük yaşamın içinden aktif kullanılabileceği hizmetler akabinde, protokol imzaladığımız firmalar,kurumlar ve işletmeleri kısa zaman içerisinde paylaşacağımızı hemşehrilerimize bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Kartımızı temin etmek isteyen hemşehrilerimiz sosyal medya hesaplarımıza ve derneğimize ulaşabilirler. Mücadelemiz birlik ve beraberlik içinde Sakarya’mıza ve Rumeli Balkan camiasında ses getiren Kınalılar için olmaya devam edecektir.” dedi.

Başkan Adem Köse, hedef sayının bin kişi olduğunu ve şimdiye kadar 5 gün içinde 100 kişiye kart temin ettiklerini açıkladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL