Genel Siyaset

Kılıçaslan’ı ziyaret ettiler 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan‘ı, Kocaali Belediye Meclis üyeleri Hasan Ali Kulaç, Serdar Gül, Emre Yılmaz, Abdülhamit Bağ ve Kocaali Alandere Mahalle Muhtarı Avni Akbaltaoğlu ziyaret etti. Destek..

Kılıçaslan’ı ziyaret ettiler 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan‘ı, Kocaali Belediye Meclis üyeleri Hasan Ali Kulaç, Serdar Gül, Emre Yılmaz, Abdülhamit Bağ ve Kocaali Alandere Mahalle Muhtarı Avni Akbaltaoğlu ziyaret etti.

Destek istediler

Kocaali‘de devamlı olarak kazaya ve can kaybına sebep olan dönel kavşakla ilgili düzenleme taleplerini dile getirmek üzere İl Başkanlığını ziyaret eden Meclis üyeleri ve Alandere Mahalle Muhtarı Avni Akbaltaoğlu, işlemlerin bir an önce yapılması için gerekli tüm kurumlara dilekçe gönderdiklerini belirtti. Akbaltaoğlu: ”Alandere Mahallesinde bulunan kontrolsüz kavşaklarda aydınlatma ve sinyalizasyon olmadığı için birçok ölümlü ve maddi hasarlı kaza meydana geldi. Bu konuda İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ı ziyaret edip, desteklerini istedik” dedi.

”Takip edeceğiz”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Kılıçaslan: ”Öncelikle Kocaali Belediye Meclis üyeleri Hasan Ali Kulaç, Serdar Gül, Emre Yılmaz, Abdülhamit Bağ ve Kocaali Alandere Mahalle Muhtarı Avni Akbaltaoğlu’na ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederim. Belirtmiş oldukları konunun takipçisi olacağız” diye belirtti.

İYİ Parti’den Lastik-İş sendikasına ziyaret
 İYİ Parti Teşkilatı Lastik-İş Şube Başkanlığı’na seçilen Fuat Özbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Teşekkür etti

Gerçekleşen ziyarete İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Meclis Üyesi Türker Ergül katıldı. İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Başkan Özbay ile kent gündemi ve çalışmaları üzerine bilgi alışverişinde bulunarak sohbet gerçekleştirdiler. Lastik-İş Şube Başkanı Fuat Özbay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL