Siyaset

Kılıçaslan ve Yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyeleri Geyve Sanayi esnafını ziyaret etti. Ziyaret ettiler Ziyarette İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri,..

Kılıçaslan ve Yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyeleri Geyve Sanayi esnafını ziyaret etti.

Ziyaret ettiler

Ziyarette İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu üyeleri, Geyve sanayi sitesinde 100’den fazla esnaf ile tek tek görüşme yaparak sıkıntılı süreçlerinde yanlarında olduklarını ifade ettiler.

”Gayretle çalışıyoruz”

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kılıçaslan: “Sık sık gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde talepleri yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak oluyoruz. Çözüm noktasında istişarelerde bulunuyoruz. Varsa eksikleri bizzat yerinde tespit ediyoruz. Bizim en büyük gücümüz vatandaşımızın bize gösterdiği samimi destektir. Onlardan aldığımız bu güçle, şehrimiz için, şehrimizin geleceği için gayretle çalışıyoruz. Sakarya her geçen gün değişimi ve gelişimi yaşamaya devam ediyor. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL