Siyaset

KILIÇASLAN: ”Sakarya; AKŞENER ile tarihin en coşkulu ziyaretine ev sahipliğini yaptı”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in Sakarya ziyareti sonrası değerlendirmesinde: “Tarihin en coşkulu ziyaretine ev sahipliği yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” cümlelerine yer..

KILIÇASLAN: ”Sakarya; AKŞENER ile tarihin en coşkulu ziyaretine ev sahipliğini yaptı”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in Sakarya ziyareti sonrası değerlendirmesinde: “Tarihin en coşkulu ziyaretine ev sahipliği yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” cümlelerine yer verdi.

“Coşkumuza ortak olan”
Kılıçaslan; “Yeni Türkiye’nin inşası, şehrimizdeki istikrar ve güven ortamının güçlenmesi ve kalıcı hale gelmesi için, Genel Başkanımız Meral Akşener, şehrimizde bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette bizleri yanlız bırakmayan, program boyunca bizleri yoğun yağan yağmura rağmen takip eden yerel basınımızın güzide çalışanlarına, coşkumuza ortak olan, bizi dün olduğu gibi yarın da yalnız bırakmayacağını gösteren hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca, programımızda emeği geçen İl ve İlçe teşkilatlarımızı da tebrik ediyorum” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL