Güncel

Kılıçaslan: ” Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümünü kutladı.177. Kuruluş yıldönümü  İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla..

Kılıçaslan: ” Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz”
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümünü kutladı.177. Kuruluş yıldönümü 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla durmaksızın büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftasını kutluyorum” diye belirtti.

Huzur ve güvenlik
Kılıçaslan, ”Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızla gurur duymaktayız. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür” dedi.
”Rahmetle anıyorum”
Kılıçaslan, ”Demokrasi ve ekonomisi güçlü bir Türkiye’de Emniyet Teşkilatımız da güçlü olacaktır. Polis Haftasını bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine saygı ve selamlarımı sunuyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL