Siyaset

KILIÇASLAN: “Bir anda durma noktasına gelen hayat şartları ile ekonomik olarak da büyük sıkıntılar geçirdik…”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, 2020 yılında koronavirüs pandemisi dolayısı ile tüm insanlığın önemli sıkıntılar yaşadığının altını çizen Kılıçaslan, yeni yılda..

KILIÇASLAN: “Bir anda durma noktasına gelen hayat şartları ile ekonomik olarak da büyük sıkıntılar geçirdik…”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, 2020 yılında koronavirüs pandemisi dolayısı ile tüm insanlığın önemli sıkıntılar yaşadığının altını çizen Kılıçaslan, yeni yılda bilim insanlarının çabaları sonucu bu sorunun ortadan kalkacağına olan inancını dile getirdi.

Acısıyla tatlısıyla
Kılıçaslan: ”2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Öncelikli dileğimiz dünyada ve ülkemizde barışın, sevginin, hoşgörünün egemen olması ve insanlarımızın refah içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşamasıdır.”diye belirtti.

”2020 zor bir yıl oldu”
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: ”2020 yılı sadece ülkemiz için değil, tüm dünya için zor bir yıl oldu. Koronavirüs salgını sebebiyle tüm insanlık eski yaşam rutinlerini bir kenara bıraktı. Maske, sosyal mesafe kuralları, dezenfektan kullanımları hayatlarımızın en önemli unsurları oldu. Bir anda durma noktasına gelen hayat şartları ile ekonomik olarak da büyük sıkıntılar geçirdik.”diye ifade etti.

”Sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum”
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: ”Sevdiğimiz bir çok insanı kaybettiğimiz, hastalıklarla, afetlerle ve ekonomik sıkıntılarla mücadele ettiğimiz, hafızalarımızda kötü hatıralar bırakan bir yılı geri bıraktık. Huzur bulmanın, sağlıklı olmanın ve refaha kavuşmanın, takvimdeki rakamlara bağlı olmadığını biliyoruz; ama yine de 2021 yılının devletimize, aziz milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirecek bir yıl olmasını temenni ediyor, herkese sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL