Siyaset

KILIÇASLAN; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk KILIÇASLAN; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. “Toplumsal bilinci arttırmak” Gazetecilik mesleğinin, toplumsal bilinci arttırmak, güçlendirmek ve kamu yararını her..

KILIÇASLAN; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk KILIÇASLAN; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

“Toplumsal bilinci arttırmak”
Gazetecilik mesleğinin, toplumsal bilinci arttırmak, güçlendirmek ve kamu yararını her zaman ön planda tutmak açısından önemli bir yere sahip olduğunu belirten Kılıçaslan; “Halkın gözü ve kulağı olan, zor şartlar altında çalışan basın sektörünün emekçileri, değerli arkadaşlarımızın Çalışan Gazeteciler gününü en içten duygularımla kutluyorum. Bu işe gönül veren arkadaşlarımızın yaşadıkları zorlukları, gece gündüz verdikleri emeği toplum olarak takdir etmememiz olanaksız. Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün arttırmaktadır” diye belirtti.

“İçtenlikle kutluyorum” 
Kılıçaslan; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Basın bir milletin müşterek sesidir’ ilkesinden hareketle, basın ahlak esasları çerçevesinde çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha içtenlikle kutluyor, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyorum” diye ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL