İlçeler Siyaset

Kaynarca Belediye Meclisi “Mustafa Tan” dedi

Kaynarca belediyesi meclis üyeleri arasında yapılan seçimde encümen seçilen Mustafa Tan; bu sonucu beklediklerini, meclis arasında yaptıkları çalışma ve diyaloglardan dolayı bu sonucun çıkacağını tahmin ettiklerini söyledi. Ak Parti’nin 9,..

Kaynarca Belediye Meclisi “Mustafa Tan” dedi

Kaynarca belediyesi meclis üyeleri arasında yapılan seçimde encümen seçilen Mustafa Tan; bu sonucu beklediklerini, meclis arasında yaptıkları çalışma ve diyaloglardan dolayı bu sonucun çıkacağını tahmin ettiklerini söyledi. Ak Parti’nin 9, Saadet Partisi’nin 3, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2 ve Büyük Birlik Partisi’nin 1 olmak üzere toplam 15 meclis üyesi bulunan Kaynarca Belediyesi’nde 2 encümen için 6 Nisanda seçim yapıldı. İki encümen üyeliğinin birini AK Parti Adayı Kadir Aktaş kazanırken belediye meclisi diğer üyelik için seçimini Saadet Partili Aday Mustafa Tan lehine kullandı. 8 meclis üyesinin oyu ile seçilen Mustafa TAN; tüm partilerin meclis üyelerinden oy aldığını, bu teveccühlerinden dolayı bütün meclis üyelerine teşekkür ettiğini bildirdi.

Yaşanabilir Kaynarca için başta Saadet Partili Meclis Üyeleri Seçkin Kanyılmaz ve Yılmaz Çevik olmak üzere tüm partilerin meclis üyeleri ile ortak çalışacağını söyleyen Mustafa Tan; “Kaynarca Belediyesi’nde Kaynarca halkının yararına çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her kesimden insanımız sorunlarına çözüm aramak adına kapımızı çalabilir. İnanıyorum ki bu seçim sonucu sonrasında başkan ve başkan yardımcıları meclis üyelerine değer verecektir. Bundan sonrası için meclis ve encümenler daha aktif olacaklardır. Kaynarca Belediyesi denetlenebilir bir yapıya kavuşmuştur” diyerek sözlerini noktaladı. Diğer yandan, Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin bir tebrik mesajı yayınlayarak Kaynarca Belediye yeni encümeni Mustafa Tan’a hayırlı çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL