Güncel

Kaymakam Bayar ve Başkan Özen’den Dinamik Denetlemelere Devam

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen Kovid-19 tedbirleri kapsamında ilçe esnafını denetlemeye aralıksız devam ediyor. Denetimlerimizi sıkı bir şekilde sürdürüyoruz Dinamik denetim süreci ile yapılan denetleme..

Kaymakam Bayar ve Başkan Özen’den Dinamik Denetlemelere Devam

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen Kovid-19 tedbirleri kapsamında ilçe esnafını denetlemeye aralıksız devam ediyor.

Denetimlerimizi sıkı bir şekilde sürdürüyoruz

Dinamik denetim süreci ile yapılan denetleme faaliyetlerinin amacına değinen kaymakam Bayar, “Dinamik denetim süreciyle vakalarımızın normalleşme sürecinde artmasını önlemek ve en kısa sürede mavi renge dönmektir. Denetimlerimizi sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Hayatımızın her alanının normalleşmesi için tüm kurallara uymamız gerekmektedir. Bu konuda vatandaşlarımızı bilinçlendirme çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Bu süreci en huzurlu ve kısa sürede tamamen atlatmak istiyoruz

Başkan Özen, dinamik denetlemeye ilişkin yaptığı açıklamada, normalleşme sürecinde kuralların kesinlikle unutulmaması gerektiğini belirterek, “Normalleşme dönemimizle birlikte kaymakamımız ile birlikte ilçe esnafımıza ziyaretler yapıyoruz. Bir, bizlerin yapacağı kamu kuruluşları, kamu görevlilerinin yapacağı denetimler var. Bir de işyerlerinin kendi kendini denetlemeleri, kurallara uymaları. Tabi ki maske, mesafe, hijyene dikkat ederek bu süreci en huzurlu şekilde ve kısa sürede tamamen atlatmak istiyoruz. Herkes kurallara uyduğunda inşallah rakamlarımız yükselmek bir tarafa tam tersi düşüşe geçecek. Vatandaşlarımızın yapılan denetimlerde kurallara uyduğunu gördük. Hassasiyet gösteren tüm kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyorum” diye belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL