SonDakika

Kayhan Erdal Bağlan’ın Anne acısı

Akyazı İlçesi’nin Şose Mahallesi’nden; Nizamettin Bağlan’ın eşi, Kayhan Erdal, Erkan ve Ergül Bağlan’ın anneleri Safinaz Bağlan vefat etti. İZMİR’DE HAYATINI KAYBETTİ İzmir’de çalışma hayatını Proje danışmanlığı ve yöneticilik yaparak sürdüren..

Kayhan Erdal Bağlan’ın Anne acısı

Akyazı İlçesi’nin Şose Mahallesi’nden; Nizamettin Bağlan’ın eşi, Kayhan Erdal, Erkan ve Ergül Bağlan’ın anneleri Safinaz Bağlan vefat etti.

İZMİR’DE HAYATINI KAYBETTİ

İzmir’de çalışma hayatını Proje danışmanlığı ve yöneticilik yaparak sürdüren Sakaryalı Abhazların tanınmış, çalışkan, başarılı ve sevilen yüzü Kayhan Erdal Bağlan; önceki gün anne acısı yaşadı. İzmir’de rahatsızlanan Nizamettin Bağlan’ın eşi, Kayhan Erdal, Erkan ve Ergül Bağlan’ın anneleri 70 yaşındaki Safinaz Bağlan hayata veda etti. Bağlan’ın vefatı ailesi, yakınları ve sevenleri tarafından derin üzüntüye neden oldu.

AKYAZI’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması sonucu vefat eden Safinaz Bağlan, 11 Aralık Cuma günü Akyazı’da toprağa verildi. Safinaz Bağlan’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL