Ekonomi

‘Kardeş Eller’ bağışlarla daha da kenetleniyor

Ramazan ayında İzmit Belediyesi’ne gelen bağışlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor Kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın daha çok hissedildiği Ramazan ayında İzmit Belediyesi, Kardeş Eller uygulamasıyla ihtiyaç sahiplerine erzak desteği ve..

‘Kardeş Eller’ bağışlarla daha da kenetleniyor

Ramazan ayında İzmit Belediyesi’ne gelen bağışlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor

Kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın daha çok hissedildiği Ramazan ayında İzmit Belediyesi, Kardeş Eller uygulamasıyla ihtiyaç sahiplerine erzak desteği ve iftar için sıcak yemek dağıtımına devam ediyor. Destek projesi çerçevesinde hayırsever vatandaşlar tarafından zor durumdaki ailelere ulaştırılması için yapılan bağışlar, ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaştırılıyor.

HIZIR GİBİ YETİŞİYORLAR

İhtiyaçlı ailelere hızır gibi yetişen yardımseverler, İzmit Belediyesi aracılığıyla her türlü gıda desteğinde bulunduğu gibi Ramazan paketi, sıcak iftar menüsü bağışı yapmaya da devam ediyor. Her gün onlarca ailenin sofrasına bereket getiren hayırseverlerden biri de İsmail Hakkı Tam oldu. İzmitli komşularının sofrasına aş olması için İzmit Belediyesine 5 ton patates ve 3 ton soğan bağışlayan Tam, birçok kişiye örnek oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL