İlçeler

“Karasu Kuzuluk Mahallesinde Beton Yol Uygulaması Devam Ediyor”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kuzuluk Mahallesi 1011 ve 1012 Nolu sokaklarda yapımı devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Karasu Kuzuluk Mahallesi mezarlık yolunda..

“Karasu Kuzuluk Mahallesinde Beton Yol Uygulaması Devam Ediyor”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kuzuluk Mahallesi 1011 ve 1012 Nolu sokaklarda yapımı devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Karasu Kuzuluk Mahallesi mezarlık yolunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri koordinesinde başlatılan beton yol uygulaması çalışmaları sürerken, Belediye Başkanı İshak Sarı çalışmayı yerinde inceledi.

Başkan İshak Sarı, devam eden yol çalışması incelemelerinin sonrasında bir açıklama yaparak uygulamaya ilişkin bilgiler verdi. Asfalt kalitesinde beton uygulandığını belirten Başkan İshak Sarı; “Kuzuluk Mahallemizde mezarlık yolu olarak bilinen 1011 ve 1012 nolu Sokaklarda başlatılan hizmetlerle ilgili incelemelerde bulunduk. Beton yol uygulaması başlattığımız bu alanda çalışma arkadaşlarımızla ve meclis üyelerimizle birlikte sürekli incelemelerde bulunuyoruz. Bizim için önemli bir çalışma. İlçemizin belirli alanlarında bu uygulamayı hayata geçirmiştik ve halkımızdan olumlu tepkiler almıştık. Baktığınız zaman eksiği olmayan, görsel ve estetik anlamda da gayet doyurucu özelliklere sahip olan bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Şefliği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL