Güncel

“Karasu Belediyesinden Çocuklara Özel 23 Nisan Şenliği”

Karasu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Çocuk Şenliği” ve çeşitli etkinliklerle kutladı. Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle..

“Karasu Belediyesinden Çocuklara Özel 23 Nisan Şenliği”

Karasu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Çocuk Şenliği” ve çeşitli etkinliklerle kutladı.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle “Çocuk Şenliği” düzenledi. Birbirinden farklı etkinlik ve oyunlarla çocukların eğlenceli vakitler geçirdiği etkinlik 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Pazaryeri Otopark alanında gerçekleştirildi.

Mehter takımının Atatürk Bulvarından başlayıp gösteri alanına gelmesiyle başlayan Çocuk Şenliği programında gönüllerince eğlenen çocuklar; yüz boyama, çeşitli aktiviteler ve şişme oyun alanlarında günün tadını çıkardılar. Şenlik boyunca çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı şekeri ikram edildi.

“Çocukların yüzündeki gülümseme, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı daha anlamlı hale getiriyor. Yeter ki onlar hep gülsün” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm dünya çocuklarının bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı cennet İlçemiz Karasu’da coşkuyla kutladık. Çocuklarımızı, ülkemizin geleceği için en önemli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Bugün, çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Mehter takımının gösterisi de gerçekten izlemeye değerdi. Çocuklarımızın, etkinliğimiz aracılığıyla bayramı eğlenerek ve birbirleriyle güzel bir iletişim kurarak kutladığı kanaatindeyim. Onların bu mutlu gününde doyasıya eğlenmelerine vesile olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL