İlçeler

“Karasu Belediyesi Can Dostlara Yem Desteğine Devam Ediyor”

Karasu’da, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri yetişti. İlçeyi adım adım dolaşan ekipler, soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına yem..

“Karasu Belediyesi Can Dostlara Yem Desteğine Devam Ediyor”

Karasu’da, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri yetişti. İlçeyi adım adım dolaşan ekipler, soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına yem ve mama takviyesine devam ediyor.

Hava şartlarının mevsim normalinin altında gitmesi insanlar kadar sokak hayvanlarını da olumsuz etkiledi. Özellikle kırsal bölgelerde olumsuz hava şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına Karasu Belediyesi ekipleri yetişti.

“Düzenli Olarak Yem Desteği”

Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler, İlçe içi ve kırsal bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan kedi, köpek ve kuşların beslenmesi için düzenli olarak yem bırakıyor. Destek Hizmetler Müdürlüğünce yapılan açıklamada, Ekiplerin hava koşullarına bağlı olarak zorda kalan sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecekleri belirtildi.

Karasu Belediyesi Basın Şefliği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL