Genel

Karapınar ve Tepetarla Mahallelerinden yangın bölgelerine yardım

Karasu Karapınar ve Tepetarla Mahallesi, mahalle muhtarlıkları tarafından bir hafta önce başlatılan  ”Yangın Bölgelerine Destek Kampanyası” ile toplanan yardım malzemeleri Antalya bölgesine gönderildi. Karapınar ve Tepetarla halkının, orman yangınlarında zarar..

Karapınar ve Tepetarla Mahallelerinden yangın bölgelerine yardım

Karasu Karapınar ve Tepetarla Mahallesi, mahalle muhtarlıkları tarafından bir hafta önce başlatılan  ”Yangın Bölgelerine Destek Kampanyası” ile toplanan yardım malzemeleri Antalya bölgesine gönderildi.

Karapınar ve Tepetarla halkının, orman yangınlarında zarar gören vatandaşlara destek olmak amacıyla başlattıkları yardım kampanyası sonucunda toplanan 2 yardım TIR’ı yangın bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı. İki mahalle halkının gece gündüz demeyip yükledikleri yardım TIR’ları akşam saatlerinde Karapınar Mahalle Muhtarı Oğuzhan Öztürk ve Tepetarla Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu eşliğinde mahalle sakinleri ile birlikte uğurlandı.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Düzenledikleri destek kampanyası hakkında bilgi veren Karapınar Mahallesi Muhtarı Oğuzhan Öztürk “Mahalle sakinlerimiz elinden gelen desteği verdi, destek veren tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Cenab-ı Hakk Milletimize ve Devletimize zeval vermesin. Hiçbir vatandaşımızı mağdur ve mahcup etmesin. Böylesine büyük bir felaketi bizlere bir daha yaşatmasın inşallah’’ dedi.

GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HAZIRLIK

Tepetarla muhtarı Hasan Tabiloğlu ise “ Yardımları Manavgat’a ulaştırmamıza etkin rol oynayan Karasu TIR Kooperatifi Başkanı Ahmet Likos’a araç temini için teşekkür ediyoruz. Kendisinin de bu yardım kampanyasının düzenlenmesinde rolü büyük oldu. İki mahalle halkımızın da elbirliği ve gönül birliği desteği ile hazırladığı bu yardım kampanyamız umarız bir nebze de olsa yangın bölgesindeki kardeşlerimize merhem olur.Hepsine buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL