Genel

Karacagil ve Büyükakten SASİAD’ı ziyaret etti

Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği’nin kurucu başkanı İzzet Karacagil ile Dönemin Genel Sekreteri Yüksel Büyükakten, 30’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle, Başkan Ümit Karayaka ve Yönetim Kurulunu dernek binasında ziyaret etti. Karacagil..

Karacagil ve Büyükakten SASİAD’ı ziyaret etti

Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği’nin kurucu başkanı İzzet Karacagil ile Dönemin Genel Sekreteri Yüksel Büyükakten, 30’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle, Başkan Ümit Karayaka ve Yönetim Kurulunu dernek binasında ziyaret etti.

Karacagil ve Büyükakten, 1991 yılında kurulan SASİAD’ın kuruluş amacı ve faaliyetlerini anlatırken, bayrağı bugüne kadar taşıyan tüm geçmiş dönem başkanları ve yöneticilerine teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ise, “Kuruluşunda büyük emekleri olan ve bugünlerimizin temelini atan kurucu Başkanımız İzzet Karacagil ve tüm kurucu üyelerimize teşekkür ediyorum. Vefat eden üyelerimizi de rahmetle ve minnetle anıyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL