İlçeler Siyaset

KARABAŞ: “Deva Partisi olarak, her zaman kamu kurum ve kuruluşların yanındayız…”

Deva Partisi Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş; Kaymakam Muhsin Çatmadım ile Emniyet Müdürü Güven Alan’ı ziyaret etti. İlçelerindeki kamu kurum ve kuruluşlar ile STK temsilcilerine tanışma ve kaynaşma ziyaretlerine başlayan..

KARABAŞ: “Deva Partisi olarak, her zaman kamu kurum ve kuruluşların yanındayız…”

Deva Partisi Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş; Kaymakam Muhsin Çatmadım ile Emniyet Müdürü Güven Alan’ı ziyaret etti.

İlçelerindeki kamu kurum ve kuruluşlar ile STK temsilcilerine tanışma ve kaynaşma ziyaretlerine başlayan Deva Partisi Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ile Serdivan İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan’ı ziyaret etti. Nezih ve sohbet ortamda geçen ziyarette kendilerini tanıtan Deva Partisi Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş ve Yönetimi; siyasi kimliklerini bir yana bırakarak, Serdivan’ın geleceği ve daha da yaşanılabilir bir ilçe olması noktasında, her zaman kamu kurum ve kuruluşlar ile STK’ların yanında olacaklarını söyledi. Kaymakam merhaba Çatmadım ve Müdür Alan, ziyaretlerden dolayı Deva Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL