Ekonomi

Karabaş Arçelik; Türkiye’de 1 Numara

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından biri olan ve Koç Holding bünyesinde yer alan Arçelik şirketinde, 2020 yılında bölge sınırları içinde en başarılı yetkili satıcı ünvanı Sakarya’da hizmet veren Karabaş..

Karabaş Arçelik; Türkiye’de 1 Numara

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından biri olan ve Koç Holding bünyesinde yer alan Arçelik şirketinde, 2020 yılında bölge sınırları içinde en başarılı yetkili satıcı ünvanı Sakarya’da hizmet veren Karabaş Arçelik firmasının oldu.

Samet ve Sinan KARABAŞ kardeşler tarafından 2014 yılında kurulan Arçelik bayii, bölgenin en başarılı yetkili satıcısı olarak kendilerine müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Adapazarı ve Serdivan ilçelerindeki mağazalarında pandemiye rağmen kampanya süreçlerine ara vermeden devam eden Karabaş Arçelik, aldıkları ünvan ile haklı bir gururu da beraberinde yaşıyorlar.

KARABAŞ: “Bu gurur hepimizin” 

Bu ünvan ile beraber başarılarının taçlandığını ifade eden Genel Müdür Samet Karabaş, çok mutlu olduklarını belirterek; “Bölgenin en başarılı yetkili satıcısı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başta değerli dostlarımız olmak üzere emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve Arçelik Şube Yöneticilerimize teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL