SonDakika

Kar soğuk demeden çalışmalara devam

Sakarya Engelliler Birlik Fedarasyonu  Kadın Kolları Başkanı olan Sakarya Engelliler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Toy; Sakarya Engelliler Birlik Fedarasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu, Genel Başkanvekili İbrahim..

Kar soğuk demeden çalışmalara devam

Sakarya Engelliler Birlik Fedarasyonu  Kadın Kolları Başkanı olan Sakarya Engelliler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Toy; Sakarya Engelliler Birlik Fedarasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu, Genel Başkanvekili İbrahim İşçi ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Kanal ile birlikte; kar, soğuk demeden olumsuz zorlu hava şartlarına rağmen çalışmalarına aralık vermeden sürdürmenin gayreti içindeler.

İhtiyaç sahipleri ve engelli vatandaşlar için başlattıkları proje kapsamında, federasyon olarak boşluk vermeden çalışma yürüttüklerini belirten Sakarya Engelliler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Zehra Tok, pandemi sebebiyle bir çok kişinin mağdur olduğunu ve proje kapsamında durmaksızın çalıştıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Önceliğimiz engelli vatandaşlar ile ciddi anlamda zor şartlar altında hayatını idame etmeye çalışan insanlarımızdır. Yardım talebinde bulunan insanlarımıza elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Tüm yardımlar sponsor ve yardımsever esnaflarımız tarafından karşılanıyor. Allah hepsinden razı olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL