Spor

Judocu Sporcular Madalyalarla döndü

13- 15 Ağustosta Aksaray’da İlinde yapılan Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Sakaryalı Sporcular Madalyalarla döndü. Aksaray Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Müsabakada 58 kentten 420’si erkek 316’sı kadın 736 sporcu dereceye girmek için..

Judocu Sporcular Madalyalarla döndü

13- 15 Ağustosta Aksaray’da İlinde yapılan Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda Sakaryalı Sporcular Madalyalarla döndü.

Aksaray Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Müsabakada 58 kentten 420’si erkek 316’sı kadın 736 sporcu dereceye girmek için mücadele etti.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı antrenörlerden Yeliz Kurucu ve Beytullah Tatar ’ın sporcuları,  gerçekleşen Müsabaka da  + 73 kg Fatih Dursun ve 55 kg Mustafa Berat Şimşek birincilik, 57 kg Ervanur Efe ikincilik,  73 kg Berat Abdullah Keskin ve 40 kg Elif Azra Kulak ’da üçüncülük elde ettiler. Madalyalarını alan sporcular  Sakarya’ ya İl Sıralamasında üçüncülük getirdi.

Başarılı antrenörler ‘‘Sakarya’ya madalya ile dönmekten çok mutluyuz, İl sıralamasında güzel bir derece yapmanın gururunu yaşıyoruz . Bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a teşekkürlerimizi iletiyoruz’’ İfadelerini kullandılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL