Asayiş

Jandarma ‘Savannah’ cinsi Afrika yaban kedisi ele geçirdi.

Bir duyum üzerine Jandarma KOM ve Sapanca İlçe J.K.lığına bağlı Asayiş timleri adli makamlardan alınan izin ile Sakarya ili Sapanca ilçesi Rüstempaşa Mahallesinde T.T. isimli şahsın ikametinde 30 Kasım 2020..

Jandarma ‘Savannah’ cinsi Afrika yaban kedisi ele geçirdi.

Bir duyum üzerine Jandarma KOM ve Sapanca İlçe J.K.lığına bağlı Asayiş timleri adli makamlardan alınan izin ile Sakarya ili Sapanca ilçesi Rüstempaşa Mahallesinde T.T. isimli şahsın ikametinde 30 Kasım 2020 tarihinde arama yaptı. Yapılan arama neticesinde ; (1) adet ‘Savannah’ cinsi Afrika yaban kedisi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen Afrika yaban kedisi veteriner hekim tarafından iğne ile uyutularak bir kafes içerisinde emniyete alınmıştır. Söz konusu yaban kedisi İzmit’den gelen Ormanya ekiplerince Darıca Hayvanat Bahçesine götürülmek üzere teslim alınmıştır. Şüpheli T.T. ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.Jandarma ‘Savannah’ cinsi Afrika yaban kedisi ele geçirdi.

Bir duyum üzerine Jandarma KOM ve Sapanca İlçe J.K.lığına bağlı Asayiş timleri adli makamlardan alınan izin ile Sakarya ili Sapanca ilçesi Rüstempaşa Mahallesinde T.T. isimli şahsın ikametinde 30 Kasım 2020 tarihinde arama yaptı. Yapılan arama neticesinde ; (1) adet ‘Savannah’ cinsi Afrika yaban kedisi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen Afrika yaban kedisi veteriner hekim tarafından iğne ile uyutularak bir kafes içerisinde emniyete alınmıştır. Söz konusu yaban kedisi İzmit’den gelen Ormanya ekiplerince Darıca Hayvanat Bahçesine götürülmek üzere teslim alınmıştır. Şüpheli T.T. ifadesinin ardından serbest bırakılmıştır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL