Spor

İzmit’in perileri Avrupa sınavında

İzmit Belediyespor Avrupa’da Türk Bayrağı’nı dalgalandıracak. İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Euroleague Women gruplarındaki ilk maçında karşılaşacağı Perfumeria Avenida mücadelesi öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Tarihinde ilk defa Euroleague’de mücadele edecek..

İzmit’in perileri Avrupa sınavında

İzmit Belediyespor Avrupa’da Türk Bayrağı’nı dalgalandıracak. İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Euroleague Women gruplarındaki ilk maçında karşılaşacağı Perfumeria Avenida mücadelesi öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Tarihinde ilk defa Euroleague’de mücadele edecek olan İzmit Belediyespor, gruplardaki ilk maçına bu akşam çıkacak. İspanya’nın Salamanca kentinde Perfumeria Avenida ile karşılaşacak İzmit Belediyespor, maçın oynanacağı salonda İspanya ve Rusya bayraklarının arasında Türk Bayrağı’nı dalgalandırırken son antrenmanını da gerçekleştirdi.

İZMİTLİLER HEYECANA ORTAK OLACAK
İzmit Belediyespor’un bu akşam (Salı) Perfumeria Avenida ile karşı karşıya geleceği maç saat TSİ 21.45’te başlayacak. İzmitliler ve basketbol severler, FIBA’nın Youtube sayfasından canlı olarak yayınlanacak maçlarda İzmitli Perilerin Euroleague heyecanına ortak olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL