Kültür-Sanat

İzmit Tiyatro Günleri tüm hızıyla sürüyor

İzmit Belediyesi’nin vatandaşları tiyatro ile buluşturduğu İzmit Tiyatro Günleri etkinliği, Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde düzenlenen Longplay/Doğaçlama oyunuyla devam etti. Covid-19 pandemisi sebebiyle evlerine kapanan vatandaşları sıcak yaz akşamlarında sanatla buluşturmak..

İzmit Tiyatro Günleri tüm hızıyla sürüyor

İzmit Belediyesi’nin vatandaşları tiyatro ile buluşturduğu İzmit Tiyatro Günleri etkinliği, Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde düzenlenen Longplay/Doğaçlama oyunuyla devam etti.

Covid-19 pandemisi sebebiyle evlerine kapanan vatandaşları sıcak yaz akşamlarında sanatla buluşturmak ve aynı zamanda yerel sanatçılara destek olmak amacıyla gerçekleştirilen İzmit Tiyatro Günleri etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

Şehrin farklı noktalarında farklı tiyatro gruplarını seyirciyle buluşturan İzmit Belediyesi bu kez Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’nde Oyun İstasyonu’nu ağırladı.

Oyun İstasyonu ekibinin sergilediği komedi türündeki doğaçlama oyun, özellikle çocuklar tarafından çok beğenildi. Vatandaşlara keyifli bir akşam yaşatan ve moral veren Oyun İstasyonu ekibi, sergilediği performansla izleyiciler tarafından alkış aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL