Siyaset

İYİ Parti’li İl Başkanı Kılıçaslan’dan anlamlı video

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, sosyal medya hesaplarından yayınladığı anlamlı video ile depremi gerçeğini bir kez daha gündeme taşıdı. “Sesimizi duyan var mı?” Kılıçaslan yayınladığı videosunda: “Çok çabuk..

İYİ Parti’li İl Başkanı Kılıçaslan’dan anlamlı video
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, sosyal medya hesaplarından yayınladığı anlamlı video ile depremi gerçeğini bir kez daha gündeme taşıdı.
“Sesimizi duyan var mı?”
Kılıçaslan yayınladığı videosunda: “Çok çabuk unutuyoruz değil mi? Birkaç saniye içinde on binlerce can kör bir karanlığın içinde kalacak. Betonlar, kolonlor ve kirişler arasında sıkışacaklar. Bu büyüdükleri şehir yuva dedikleri evler üstlerine betondan bir örtü olacaktır. 22 senedir deprem gerçeğini görmezden gelenler, bu şehri yönetenler, siz bize sormadan biz size soruyoruz. Sesimizi duyan var mı?” diye ifade etti.
“Umutlar tükeniyor”
İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yıllardır çözüm bulunmayan ve sürekli ertelenen kentsel dönüşüm çalışmalarına bir tepki olarak yaptığı videoda gerçeğini görmezden gelenlere bu şehri yönetenlere seslenerek “Sesimi duyan var mı” diyerek seslendi. Kılıçaslan yaptığı açıklamada ayrıca: ”Bitmek bilmeyen vaadler ve hala bir tek binanın veya semtin kentsel dönüşüme tabi tutulamamış olması sahipsizliğin ve umursamazlığın en büyük göstergesidir.  Her seçim döneminde vaad edilen,   sadece kağıt üzerinde ve lafta kalan projeler, ölümünü bekleyen Sakarya’da umutların tükendiği göstermektedir” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL