Siyaset

İYİ Partili DUMAN’dan Marangozlar Sanayi tepkisi!..

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman; ilçelerinde bulunan Marangozlar Sanayii’de her yağmurda meydana gelen su birikintisine dikkat çekerek, yetkililere çağrıda bulundu. Açıklamasına “Burası Erenler Marangozlar Sanayi” diyerek başlayan İyi..

İYİ Partili DUMAN’dan Marangozlar Sanayi tepkisi!..

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman; ilçelerinde bulunan Marangozlar Sanayii’de her yağmurda meydana gelen su birikintisine dikkat çekerek, yetkililere çağrıda bulundu.

Açıklamasına “Burası Erenler Marangozlar Sanayi” diyerek başlayan İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman; “Bu sanayi ufak bir yağışta bu hale geliyor. Sayın başkan biz uyarmaktan yılmayacağız. Sizlerde yapmamakta direneceksiniz! Unutmayınız ki halk ile inatlaşmak size zarar getirir. Siz Erenler hiçbir hizmet yapmadan gideceksiniz. Ama Erenler halkı olarak biz hala seçim beyannamesinde verdiğiniz sözleri ne zaman yapacaksınız diye beklemekteyiz. Lütfen artık Erenler’i köy görüntüsünden kurtarıp modern bir ilçe yapma çabasına girin. O makam icraat makamıdır. Sizde ârtik sehrul emin olduğunuzu hatırlayın” diyerek, tepkisini dile getirdi…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL