Siyaset

İYİ Parti’den Deva Partisine İade-i ziyaret

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, bir süre önce parti binasında ağırladığı Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerini, Deva Partisi İlçe Başkanı Ömer..

İYİ Parti’den Deva Partisine İade-i ziyaret

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, bir süre önce parti binasında ağırladığı Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerini, Deva Partisi İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yöneticileri ağırladı. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette genel ve yerel siyasete ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Fikir alış verişi yapıldı

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: “Öncelikle bizleri içtenlikle ağırlayan Ömer Aktaş Başkana ve yöneticilerine teşekkür ederiz. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor günlerde, İYİ Parti olarak saha çalışmalarımıza koşulların elverdiği ölçüde devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında diğer siyasi partili dostlarımızla fikir alış verişinde bulunmayı da önemsiyoruz. Deva Partisine yaptığımız bu ziyarette de, ülkemiz ve şehrimizin içinde bulunduğu zor durum ve çıkış yollarını konuştuk, değerlendirmelerde bulunduk. Önümüzdeki dönemlerde de siyasi partiler ile diyaloğumuzu sürdürüp, doğruya ve gerçeğe ulaşmak için fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL