Siyaset

İYİ Parti; Yağcılar Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri, Yağcılar mahallesini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını yerinde inceledi. Bilgi aldılar Birçok sokağın yollarının bozuk olması nedeniyle,vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine..

İYİ Parti; Yağcılar Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri, Yağcılar mahallesini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını yerinde inceledi.

Bilgi aldılar
Birçok sokağın yollarının bozuk olması nedeniyle,vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine yerinde inceleme yapmak için Yağcılar mahallesine giden İYİ Parti Adapazarı İlçe heyet, mahalle muhtarı İbrahim Öner’i ziyaret edip, konu hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası mahalleleri gezen İYİ Partililer vatandaşın sorunlarını dinledi.

“Adapazarı belediyesini göreve çağırıyoruz” 
Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: “Yağcılar mahallesindeki birçok yolun bozuk olması nedeni ile vatandaşlarımızdan gelen şikayetler doğultusunda, ilgili sokakları ziyaret ettik. Gördüğümüz manzara gerçekten içler acısı. Özellikle inceleme yaptığımız, ‘Gülhan, Hayat, Endamlı ve 1355 Bakır Sokakları’ nın yolları neredeyse geçilemeyecek halde.Yürümekte zorlanan vatandaşların araçlarıda bu yollarda harap olmaktadır. Bu nedenle Adapazarı Belediyesini bu bölgedeki vatandaşların sorununu acilen çözmeye çağırıyoruz. Biz İYİ parti olarak milletin yanında olup, sesleri olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL