Siyaset

İYİ Parti Teşkilattı Seker mahallesinde pazar ziyaretindeydi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve parti yöneticileri Şeker Mahallesinde bulunan Pazartesi pazarını ziyaret ettiler. ”Ne..

İYİ Parti Teşkilattı Seker mahallesinde pazar ziyaretindeydi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve parti yöneticileri Şeker Mahallesinde bulunan Pazartesi pazarını ziyaret ettiler.

”Ne satan memnun ne alan memnum”

Pazarcı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşları dinleyen İYİ Parti heyeti  yaklaşık 1,5 saat pazarda kaldılar. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Dikbayır: ”Ankara’daki faaliyetlerimizden fırsat bulduğumuz her an şehrimizde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bugün yaptığımız ziyaretlerde bir kez daha gördük, vatandaşımız ekonomik açıdan gerçekten çok zor durumda. Ne satan memnun ne alan memnum. Gerçekten bu zor günlerde vatandaşlarımıza çok büyük destekler verilmesi gerekli. Biz bunları her zaman dillendiriyoruz ama ne yazık ki hükümet yeterli desteği vermiyor. Vatandaşlarımızın yanında, onların sesi olmaya devam edeceğiz ”dedi.

Destek yok

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yaptığı açıklamada: ”Saha çalışmalarımıza şartların elverdiği şekilde devam ediyoruz. Adapazarı ilçemizdeki pazar ziyaretimizde gördük ki, vatandaşlarımız gerçekten çok zor durumdalar. Allah herkese kolaylık versin, hükümetin hibe desteklerini bekliyoruz.  Ancak ne yazık ki vatandaş hiçbir destek alamıyor. Bizler hemşehrilerimizin her sorununu en yüksek sesle dillendirmeye devam edeceğiz ‘‘dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL