Siyaset

İYİ Parti Serdivan Otuziki Evler mahallesinde

Hava koşullarının bizleri zorladığı günlerde, aylarca yolları tamamlanmayan, şehrin en önemli girişlerinden biri olan Otuziki Evler mahallesi Beşköprü caddesinin asfalta kavuşması sonrası İlçe Başkanı Ahmet Uçak ve ilçe yöneticileri esnafı..

İYİ Parti Serdivan Otuziki Evler mahallesinde

Hava koşullarının bizleri zorladığı günlerde, aylarca yolları tamamlanmayan, şehrin en önemli girişlerinden biri olan Otuziki Evler mahallesi Beşköprü caddesinin asfalta kavuşması sonrası İlçe Başkanı Ahmet Uçak ve ilçe yöneticileri esnafı ve mahallelileri ziyaret ederek bilgiler aldı.

”Asfalt çalışması için teşekkür ederiz”

Yapılan ziyaret hakkında kısa bir bilgi veren İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak: ”Yıllardır kaderine terk edilmiş olan Otuziki evler mahallesi ve esnafı, uzayan altyapı çalışmaları sonucunda kimi dükkanlar iflasın eşiğine gelmişti. Bizlerin uğraşları, vatandaşımızın da desteği ile seslerini duyurarak ağustos ayı sonunda bitirilmesi planlanan asfalt çalışması haziran ayı içerisinde tamamlamıştır. Ana cadde üzerinde tamamlanan asfalt çalışması için teşekkür ederiz, lakin hala ara yolların asfaltlanmaması, sularının ve elektriklerinin durmadan saatlerce kesiliyor olması mahalle sakinlerimizi rahatsız etmektedir. En kısa sürede de ara sokakların asfalta kavuşup Otuziki Evler mahallesinin hak ettiği rahatlığa kavuşması gerekmektedir” dedi.

”Yalnızlıklarına terk etmeyeceğiz”

Uçak: ”Esnafımıza işleriniz nasıl sorusunu sorduğumuzda aldığımız cevaplar bizleri üzüyor. Pandemi yasaklarının kalkması sonunda işlerinin bir nebze açıldığını söyleseler de Pandemi de çok yalnız bırakıldıklarını ve hala o dönemin açmış olduğu yaraları sarmaya çalıştıklarını bizlere ifade ettiler. İnşallah, İYİ Parti olarak dün ve bugün olduğu gibi, iktidara geldiğimizde de halkımızın yanında olacak onları yalnızlıklarına terk etmeyeceğiz” diye ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL