Siyaset

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı Geyve’de

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri Geyve’de  biri dizi ziyaret gerçekleştirdi.  İstişarelerde bulunuldu İYİ Parti Sakarya İl Başkanı..

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı Geyve’de

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri Geyve’de  biri dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

İstişarelerde bulunuldu

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilk ziyaretlerini Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur ve yönetimine gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette Başkan Kılıçaslan, Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür etti. İYİ Parti Sakarya Teşkilatı ve  İYİ Parti Geyve Teşkilatı daha sonra Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette çiftçilere söz verildiği halde çözüm bulunmayan sulama kanalları ile ilgili sıkıntılar konusunda istişare yapıldı.


Vatandaş’ın sıkıntılarını dinledi

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Geyve Safibey Köyü Muhtarı Mustafa Tur ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, vatandaşın sıkıntılarını dinledi.  Ünlü şair Ahmet Kutsi Tecer’in “Orada bir köy var uzakta” şiirine konu olan Sarıgazi Köyünü de ziyaret eden Başkan Kılıçaslan, Sarıgazi Köyü Muhtarı Cevdet Özcan ile bir araya gelerek, köye bir türlü gelemeyen doğalgaz hattı ile ilgili sıkıntıları konuştular.  İYİ Parti Sakarya teşkilatı son olarak Eşme Köyü Muhtarı Koray Topuz’u ziyaret ederek vatandaş ile bir araya gelip sohbet gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyaret için kısa bir açıklama yapan Başkan Kılıçaslan: ”şehrimizi karış karış gezmeye devam ediyoruz. misafirperverlikleri için Geyve Safibey Köyü Muhtarı Mustafa Tur ve mahalle sakinlerine, Sarıgazi Köyü Muhtarı Cevdet Özcan ve Eşme Köyü Muhtarı Koray Topuz’a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL