Siyaset

İYİ Parti İl Başkanı Kılıçaslan’ın 3 aylar mesajı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan , mesaj yayımlayarak, rahmet, mağfiret, bereket ayı olarak bilinen Üç aylar ve Regaib Kandili kandilini kutladı. ”Huzura vesile olsun” Kılıçaslan mesajında; “Recep, Şaban..

İYİ Parti İl Başkanı Kılıçaslan’ın 3 aylar mesajı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan , mesaj yayımlayarak, rahmet, mağfiret, bereket ayı olarak bilinen Üç aylar ve Regaib Kandili kandilini kutladı.

”Huzura vesile olsun”
Kılıçaslan mesajında; “Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu günlerin başlangıcı olan üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı önemli ve özel zamanlardır. Ayrıca üç ayların içerisinde yer alan kandil geceleri, hatalarımızdan ders çıkarma, günahlarımızdan arınma fırsatı bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz mübarek gecelerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek üç aylarını tebrik eder; bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğe, barış ve huzura vesile olmasını dilerim. ” ifadelerini kullandı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL