Siyaset

İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı değişti

İlçe Yönetimi, Ferizli İlçe Başkanlığına Mehmet Ata‘yı atadı. Ata, görevi mevcut İlçe Başkanı Akın Özdemir‘den devraldı. Teşekkür etti Yazılı bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren eski İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı..

İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı değişti

İlçe Yönetimi, Ferizli İlçe Başkanlığına Mehmet Ata‘yı atadı. Ata, görevi mevcut İlçe Başkanı Akın Özdemir‘den devraldı.

Teşekkür etti

Yazılı bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren eski İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı Akın Özdemir: ”Kurucu Üyelikten görevi devraldığım, ardından seçilerek büyük bir özveri ile çalıştığım ve yapmaktan kıvanç duyduğum İlçe Başkanlığı görevimi Sayın Mehmet Ata’ya gönül rahatlığı ile devrediyorum. Görevim boyunca bana destek olan başta ailem, çalışma arkadaşlarım İl Başkanım ve büyük İYİ Parti ailesine teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Başarılar diledi

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Ferizli ilçesine yeni atanan yeni Başkan Mehmet Ata‘yı tebrik ederek: ”Bugüne kadar İYİ Parti’de görev almış mücadele etmiş, bu işe yüreğini koymuş bu değişim dönüşümün en önemli aktörü olmuş bütün arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Ferizli İlçemize yeni atanan Sayın Mehmet Ata’ya görevinde başarılar diliyorum ”dedi. İl binasında gerçekleşen görevlendirme töreniyle görevine başlayan yeni Başkan Mehmet Ata yaptığı açıklamada ”Ülkemiz için elimizden gelen gayreti göstereceğiz, Hep birlikte partimizi iktidara taşıyacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL