Siyaset

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Yenidoğan’da

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. ”Söz Sende Adapazarı” projesi kapsamında vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yöneticiler sorunları ve istekleri dinliyorlar. İYİ Parti heyeti..

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Yenidoğan’da

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

”Söz Sende Adapazarı” projesi kapsamında vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yöneticiler sorunları ve istekleri dinliyorlar. İYİ Parti heyeti son olarak Bosna caddesi ve Yenidoğan mahallesine, ziyaret gerçekleştirdi.

”Millet dört gözle sandığı bekliyor!”

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Dokumacı; ”İYİ Parti olarak tepeden tırnağa, milletimizin bize verdiği muhalefet görevini, layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bu çalışmalar ile hem milletimizin sesi oluyor, hem de yaklaşan iktidarımıza hazırlık yapıyoruz. Söz Sende Adapazarı projemiz kapsamında hemşehrilerimiz ile bir araya geliyor, onları dinliyoruz. Sözü milletin kendisine bırakıp, yönetenlere direk ilk ağızdan ulaştırıyoruz. Bosna caddesi ve Yenidoğan mahallesine yaptığımız ziyarette de gördük ki, sorunlar diz boyu ve aynı. Birebir hemşehrilerimiz ile yaptığımızı görüşmeler neticesinde çıkan net sonuç şu ki; millet dört gözle sandığı bekliyor. Biz çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam edeceğiz ve hemşehrilerimizin partimize gösterdiği teveccühe layık olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL