Siyaset

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığından üyelik kampanyası

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına ‘Sen Çağır Biz Gelelim’ üyelik kampanyası adı altında çalışmalarına devam ediyor. Partinin ve yöneticilerin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile İYİ Parti sevdalılarının..

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığından üyelik kampanyası

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına ‘Sen Çağır Biz Gelelim’ üyelik kampanyası adı altında çalışmalarına devam ediyor.
Partinin ve yöneticilerin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile İYİ Parti sevdalılarının telefon etmeleri halinde ev yada işyerlerine giderek üye yapacaklarını belirten ilçe başkanlığı, tüm İYİ Partilileri üye olmaya davet etti.

Birlikte mücadele edelim
Konu hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: “Partimize olan teveccüh her geçen gün artarak devam ediyor. Ancak pandemi, iş ve sağlık nedeni ile partimize gelip üye olamayanlar, verdiğimiz telefon numaralarından bize ulaştığı anda yanlarına gidip üye yapacağız. Partimize gönülden destek veren herkesi üye olmaya davet ediyor, mücadelemize beraber devam edelim diyoruz” diye belirtti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL