Siyaset

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına devam ediyor

Parti binasında yapılan üyeliklerin yanı sıra son olarak başlayan ‘#İyiliğinmerkezindetoplanıyoruz projemiz kapsamında çalışmalarına devam eden Adapazarı İlçe Başkanlığı, son yapılan yönetim kurulu toplantısında daha geniş kitlelere ulaşabilmek için stant çalışmalarına başlama kararı..

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına devam ediyor

Parti binasında yapılan üyeliklerin yanı sıra son olarak başlayan ‘#İyiliğinmerkezindetoplanıyoruz projemiz kapsamında çalışmalarına devam eden Adapazarı İlçe Başkanlığı, son yapılan yönetim kurulu toplantısında daha geniş kitlelere ulaşabilmek için stant çalışmalarına başlama kararı aldı.
”HAYIRLARA VESİLE OLSUN”
Bu karar sonrası Adapazarı İlçe Başkanlığı iyilik karavanını Gar meydanına kurup üye kayıtlarına başladı. Konu hakkında açıklama yapan  İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı : #İyiliğinmerkezindetoplanıyoruz projemiz kapsamında tüm iyi ve cesur hemşehrilerimizi partimize üye olmaya, şehrin merkezine bekliyoruz. Öyle ki bugün son kontrollerimiz esnasında iki gönüldaşımızla projemize bismillah dedik. Rabbim yolumuzu açık eylesin, hayırlı uğurlu olsun inşallah… Sizlerde takdir edersiniz ki, partimize son zamanlarda ülke genelinde artan teveccüh aynı şekilde şehrimizde de görülmektedir. Öyle ki partimize katılımlar hızla devam etmektedir. Biz de yapmış olduğumuz üye çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek parti karavanımızı şehrin merkezi Gar meydanına kurduk. Partimize gönül vermiş herkesi üye olmaya, gücümüze güç katmaya, davet ediyoruz. İnşallah yaptığımız çalışma hayırlara vesile olsun“, dedi.
Gar meydanında olan İYİ Parti karavanının uzun süre meydanda üye kayıt işlemleri yapacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL