Siyaset

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı mahalle ziyaretlerine devam ediyor

İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri Karadavutlar mahallesini ziyaret ettiler. Mahalle muhtarı Cafer Erol ve mahalle sakinleri ile genel siyaset ve mahallenin sorunları hakkında sohbet eden heyet, mahallelinin..

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı mahalle ziyaretlerine devam ediyor

İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri Karadavutlar mahallesini ziyaret ettiler. Mahalle muhtarı Cafer Erol ve mahalle sakinleri ile genel siyaset ve mahallenin sorunları hakkında sohbet eden heyet, mahallelinin taleplerini dinledi.

”Verdiğiniz sözleri tutun”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: ”Hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Seçim zamanı dışında yanlarında siyasetçi görmeye alışık olmayan hemşehrilerimizin memnuniyeti, bizleri de ayrıca motive ediyor. Karadavutlar mahallesinin özellikle istediği yol kenarında kalan mahalle mezarlığının etrafının çevrilmesidir. Bununla ilgili birçok kez talepte bulunulmuş ancak sonuç alınamamış. Buradan yönetenlere sesleniyorum, Karadavutlar mahallesinin çok büyük bir talebi yok söz verdiğiniz mezarlığın etrafını çevirme işini artık gerçekleştirin. Hemşehrilerimiz ile buluşmalarımızda görüyoruz ki mahallelere verilen sözler konusunda çok büyük eksikler var. Seçim zamanı verilen sözlerin kalan görev süresinde nasıl biteceğini de merakla bekliyoruz’‘ dedi.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın mahalle ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL