Kültür-Sanat

İşte geleceğin Ressamı o kız

Küçük yaşlarında resim çizmeye merak saran ve bu güne kadar adeta usta ressamlara taş çıkarcasına resimler çizen 15 Yaşındaki Rana Öney’in resimlerini görenler tarafından büyük takdir topluyor. Düzceli İş Kadını..

İşte geleceğin Ressamı o kız

Küçük yaşlarında resim çizmeye merak saran ve bu güne kadar adeta usta ressamlara taş çıkarcasına resimler çizen 15 Yaşındaki Rana Öney’in resimlerini görenler tarafından büyük takdir topluyor.

Düzceli İş Kadını AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi, Örnek Mobilya Müdiresi, Sıra Kafe İşletmecisi Nuray Okşit’in iki kızından küçüğü olan Düzce Mevlana Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Fotoğraf Tasarım Bölümü Öğrencisi Rana Öney; 6 yaşında iken çizdiği resim merakını ilerletiyor. Tual ve kara kalem çalışmalarını sürdüren Rana Öney; aynı zamanda çektiği anlamlı ve içerikli doğa fotoğrafları ile de aile, arkadaş ve okul çevresinde adeta adından sıkça söz ettiriyor. Büyük ilgi gören çalışmalarını ajansımız Düzce İlçe Temsilcimiz Çetin Uzun’a paylaşan Rana Öney; hedefinin iyi bir ressam ve fotoğraf sanatçısı olmak olduğunu söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL