İsmail Türüt’ten Başkan Ekrem Yüce’ye anlamlı ziyaret

Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız Karadeniz’i ünlü Sanatçı İsmail Türüt’ün Azerbaycan’a destek amacıyla hazırladığı “Vur Emri” adlı eseri dinleyen Başkan Ekrem Yüce, “Milli duygularımızı kabartan ve Azeri kardeşlerimize moral veren türkü için..

İsmail Türüt’ten Başkan Ekrem Yüce’ye anlamlı ziyaret

Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız

Karadeniz’i ünlü Sanatçı İsmail Türüt’ün Azerbaycan’a destek amacıyla hazırladığı “Vur Emri” adlı eseri dinleyen Başkan Ekrem Yüce, “Milli duygularımızı kabartan ve Azeri kardeşlerimize moral veren türkü için kıymetli sanatçımız İsmail Türüt’ü tebrik ederim. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günlerde böylesine birleştirici ezgileri duymak göğsümüzü kabartıyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karadeniz’in ünlü Sanatçı İsmail Türüt’ü makamında ağırladı. Son dönemde Azerbaycan’a verdiği destekle gündeme gelen kıymetli sanatçının Azerbaycan için yazdığı ‘Vur Emri’ isimli Azerbaycan için hazırladığı eseri Başkan Yüce ile İsmail Türüt birlikte dinledi. Klibi izleyen Başkan Yüce, milli duyguları kabartan ve Azerilere moral olan eserden dolayı Sanatçı İsmail Türüt’ü tebrik etti.

“Bizler iki devlet tek millet kardeş bir milletiz”
Görüşme esnasında Başkan Yüce, “Öncelikle Milli duygularımızı kabartan ve Azeri kardeşlerimize moral veren türkü için kıymetli sanatçımız İsmail Türüt’ü tebrik ederim. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günlerde böylesine birleştirici ezgileri duymak göğsümüzü kabartıyor. İsmail Türüt toplumumuzu ilgilendiren her önemli olayda duygularımıza dokunan kıymetli eserler seslendiriyor. Son yazdığı eser ile ülke olarak Azeri kardeşlerimizin yanlarında olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Bizler iki devlet tek millet kardeş bir milletiz. Bu kardeşliği pekiştiren her hareket bizleri mutlu ediyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL