Güncel

İş insanı Gençcan, iftar davetinde önemli isimlerle bir araya geldi

2018 Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya’dan  Milletvekili Aday Adayı olan İş insanı Gündüz Kadir Gençcan, düzenlemiş olduğu iftar programında Sakarya’nın önemli isimleriyle bir araya geldi. İftar davetine katılanlar arasıdna; Enver..

İş insanı Gençcan, iftar davetinde önemli isimlerle bir araya geldi

2018 Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya’dan  Milletvekili Aday Adayı olan İş insanı Gündüz Kadir Gençcan, düzenlemiş olduğu iftar programında Sakarya’nın önemli isimleriyle bir araya geldi.

İftar davetine katılanlar arasıdna; Enver Toçoğlu, Cevat Keser, Ali Dünya, Mehmet Mangıroğlu, Yılmaz Er, Yaşar Zımba, Tahir Hakkı İskender, Zeki Küçük, Ömer Bayrak, Talat Seymenoğlu, Sinan Panta, Adnan Güvenmiş, Arap Kemal, İsmail Bayrak, Sadettin Kurt, Engin Batur, Fevzi Yıldız, Hasan Güler, Cumhur Atay, Fatih Zaimoğlu gibi Sakarya’nın eski siyasetçileri ve Sporcular yer aldı.

Gündüz Kadir Gençcan gece adına yaptığı konuşmada ‘‘Bu mübarek akşamda davetime icabet eden siz değerli büyüklerime, küçüklerime çok teşekkür ederim. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı, yardımlarımızı kabul etsin. Bu Şehirde sizler gibi değerli dostlarım olduğu için çok şanslıyım. İyi ki varsınız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL