Köşe Yazıları

İnsanlık düşmanı politikalar!

İnsanlık düşmanı politikalar!

Toprağı kirlettiler; dokusuna ilişerek bereketini kaçırdılar!
Suyu kirlettiler; içeriğine bir kısım kimyevi maddeler kattılar!
Tohumların genetiğini değiştirdiler; insan bedensel işlemlerini sekteye uğratacak hamleler yaptılar!

Tüm bunları ve daha fazlası niteliğinde zarar ziyan getirecek işlemleri gözümüzün içine baka baka ve göz önünde yaptılar!

Besin değerleri düşük olmasının beraberinde olumlu katkı sunacak nitelikte besinlerin yerini yakın zaman da suni yiyecek ve içecek grupları oluşturmak üzere..

Asıl nihai amaç çok farklı…

Karnınız doysun, işkembeler şişsin, vitamin, protein, magnezyum ve daha nice değerler içeren insan bedenin de yer edinen organları sekteye uğratmak, işleyiş hacim ve kapasitesini değiştirmek ve böylelikle de duygu ile bileşen düşünceleri bir çatı altında toplamaları amaçlanıyor..

Bu çatının insanlığa bir faydası yok!

Açlık çekmeyecek yine doyacaksınız, fakat kimyevi suni bir mutant olmak üzere bedensel faaliyetleriniz hem sınırlandırılacak hem de orta da veya başka bir yer de kendiniz olmak gibi bir girişiminiz dahi olamayacak..

Sizi önemsiyor ve iyileşmenizi istiyor görünen bu gruplar birer kukladır.
O mertebeye görevlerini yerine getirmek üzere özenle seçilmiş yaratıklar sürüsüdür bunlar..

Peki öncesinde özgür müydük?

Elbette değildik!

Fakat uyanış başladı arkadaşlar.
Ve bunun önüne geçerek boyut sıçramasının da oluşmaması adına kendilerine göre her nevi hastalık, virüs ve kötülüğü de dolu dizgin yürütürek işletmekteler..

İşsiz kalmak elbette iyi değildir, ancak bundan daha kötüsü yapılan işlerin deyim yerindeyse bunların ekmeğine yağ sürmesi ve ileri vade de bizlere ilişkin ruh ve bedenlerimizi yok etmeye götürecek kadar bir donanım içermektedir.
Kısaca amaç madde alemin de yer edinen bedensel organ ve faaliyetlerden çok mana alemin de kendinizden uzaklaştırmak ve kendiniz olarak insani duyu ve duygulardan men etmektir..

Oyun büyük mü ?
Hayır!
Oyun senin,benim,hepimizin nefesler bileşkesinde dolaşım sergileyerek gözle görünmeyen vücut, duvar,kapı ve benzeri daha nicesini de beraberin de işliyor..

Sevgiler

Engin KUVEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL